سفارش موشن گرافیک

امروزه سفارش موشن گرافیک به واسطه‌ی تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطبان و جذب آن‌ها و همچنین به کارگیری ویدئوهایی که می‌توانند پیام‌ها را به صورت متحرک به مخاطب منتقل کنند، با استقبال گسترده‌ای روبرو بوده‌اند. اگر بخواهیم به معنای لغوی موشن اشاره کنیم، موشن گرافی در لغت به معنای طرح‌های گرافیکی هستند که شامل دارای حرکت باشند و از ابزارهای بسیار خوب در بازاریابی اینترنتی به حساب می‌آیند. شاید بر این باور باشید که موشن گرافیک بسیار به انیمیشن نزدیک است که این امر می‌تواند درست باشد، این دو خیلی به هم شباهت دارند اما در موشن گرافی تصاویر و عناصر بصری مانند بافت، فرم رنگ و ترکیب بندی دیده می‌شود. عناصر بصری که در موشن گرافیک وجود دارد زمانی که با صدا همراه می‌شود قطعا جذابیت و ماندگاری بیشتری روی مخاطبان خواهد داشت. ما در این مقاله قصد داریم بیشتر در مورد سفارش موشن گرافیک صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

انواع کارت ویزیت

آشنایی با انواع کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت را می‌شناسید؟ برای موفق شدن در دنیای تبلیغات در کنار استفاده از ابزارهای قدرتمندی دیجیتال، باید اطلاعات خوبی در مورد روش‌های تبلیغاتی قابل لمس داشته باشید. کارت ویزیت جز یکی از همین روش‌های تبلیغاتی است که همیشه یک ضرورت مهم در دنیای حرفه‌ای به حساب می‌آید. زیرا با کمک آن می‌توانید توسط مخاطبین خود شناسایی شوید. پس کارت ویزیت فرصت‌های جدیدی برای کسب و کار به ارمغان می‌آورد و همیشه در دسترس است.
آیا می‌دانستید کارت ویزیت‌ها بر اساس مشخصات انواع مختلفی دارند که بسیار متنوع هستند. این مشخصات می‌تواند بر اساس نیازهای کسب و کارتان تنظیم شود یا از نظر جنس و طراحی در دسته بندی‌های مختلفی قرار گیرد. در این مطلب به بررسی انواع کارت ویزیت می‌پردازیم که هر نوع مزیت‌های خاص خود را دارد.

ادامه مطلب

نکات مهم در طراحی کاتالوگ حرفه ای

نکات مهم در طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ با هدف انتقال اطلاعات در زمینه بازاریابی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند و با بهره مندی از تصاویر زیبا و با کیفیت، چیدمان اصولی و زبانی دلپذیر باعث جذب مشتریان بیشتر می‌شود. همیشه یک طراحی خوب از تصاویر قوی، جذاب محصولات با وضوح مناسب تشکیل می‌شود که از تصاویر کوچک‌تر و تقسیم بندی‌های مختلف برای توصیف محصولات و قیمت احاطه شده است.
کاتالوگ با نام دیگر بروشور نیز شناخته می‌شود. اما هر بروشوری به خوبی نمی‌تواند محصول و خدمات مجموعه را برجسته نشان دهد. بایدها و نبایدها بسیاری در طراحی این ایده وجود دارد که در صورت عدم رعایت آنها باعث می‌شود کاتالوگ نتیجه دلخواه را نداشته باشد و بی فایده جلوه دهد. مخصوصاً این روزها که موضوع طراحی و خلق کاتالوگ جذاب و کاربر پسند بیشتر از گذشته خواهان پیدا کرده است و به‌عنوان یک مزیت رقابتی برای مجموعه‌های مختلف شناخته می‌شود.
در صورتی که نکات مهم در طراحی کاتالوگ را بدانید و به هر کدام توجه ویژه داشته باشید، بدون شک به فروش بیشتر و برندسازی ایده آل دست خواهید یافت. در این مطلب همراه ما باشید تا دانستن 10 نکته پر اهمیت در طراحی کاتالوگ و نبایدهای آن بهترین تصمیم را بگیرید و هنگام طراحی از رعایت نکات غافل نشوید.

ادامه مطلب