درباره کانون تبلیغات رسادید

کانون تبلیغات و آگهی رسادید، با سابقه چندین ساله و با هدف خدمت رسانی در زمینه چاپ و ارائه طرح های نوین تبلیغاتی پا به عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی نهاده و همواره امید آن داشته که با صرف وقت و انرژی و دقت کافی و صد البته بهترین و مقرون به صرفه ترین طرح را برای مشتریان عزی خود اجرایی نماید و رضایتمندی مشتریان خود را در سرلوحه کار و خدمات خویش قرار دهد. و همیشه بر این اصل استوار است که به عنوان یک یار و بازوی تبلیغاتی برای شناساندن مشتری به بهترین وجه ممکن برای حضور در بازار و مواجه شدن با رقبا، در کنار آنها و برای آنها خدمت رسانی نماید.

با توجه به شرایط نوین کسب و کارها، و ظهور قدرت رایانه ها و فضای ابری، بر آن شدیم تا در حوزه خدمات تبلیغات و آگهی نیز از قدرت ها و توانایی های نامحدود رایانه‌ای و فضای مجازی، استفاده کنیم.

استفاده از توانایی های اینترنتی موجب کاهش اتلاف وقت و فرسایش و افزایش بهره وری میگردد که برای مثال در استعلام قیمت، مراجعات حضوری و تلفن های پیگیری را عملا حذف کرده و مشتری میتواند در کمترین زمان ممکن انواع محصولات را ببیند، ابعاد مورد نظر را انتخاب کند و با توجه به تعداد مورد نیاز، قیمت آنلاین را دریافت نماید.(برای مشاهده ابعاد و قیمت ها میتوانید بر روی حصول مورد نظر کلیک کنید)

از جمله خدمات کانون تبلیغاتی رسادید

هم اکنون مسیری طولانی را برای همکاری با شما در پیش خواهیم داشت.

روز به روز این رابطه عمیق تر خواهدشد و ما نیز تمامی توانایی خود را به کار خواهیم گرفت…

تا از آخرین فناوری های روز دنیا جهت تسهیل در ارائه خدمات و کیفیت محصولات بهره ببریم.

کانون تبلیغات و آگهی رسادید

5/5 (1 Review)